Ponad dekada doświadczenia

Produkty asfaltowe

W SOLUMUS stawiamy na jakość, doświadczenie i kwalifikacje

Jesteśmy zespołem pasjonatów budownictwa drogowego. Nasza wiedza, fachowość i zaangażowanie stanowią podstawę funkcjonowania firmy oraz sprzyjają budowaniu przewagi konkurencyjnej. Know-how i doświadczenie światowych producentów, indywidualne podejście do każdego klienta oraz obsługa na najwyższym poziomie to cechy, które nas wyróżniają.

Dbamy o stałe dostawy wysokiej jakości wyrobów asfaltowych, dostarczanych terminowo, a co za tym idzie, aby umożliwić realizację projektów budowy i remontów dróg lub innych programów infrastrukturalnych zgodnie z planem. Mając na uwadze trwające i planowane inwestycje w sektorze drogowym polskiej gospodarki, sukcesywnie będziemy rozwijać naszą działalność na rynku produktów asfaltowych.

Nasz cel jest prosty
Terminowe dostawy wysokiej jakości produktów. Zależy nam, aby wszystkie nasze dostawy realizowane były płynnie, a zamówiony produkt dostarczany na czas. Jesteśmy świadomi, że dzięki terminowej pracy możemy umożliwić ukończenie projektów budowy i remontów dróg zgodnie z planem.

Partnerstwo
Współpraca z nami to dostęp do renomowanych producentów wyrobów asfaltowych w europejskich rafineriach, nowoczesnej floty samochodów do masowego przewozu asfaltu oraz sieci najnowocześniejszych terminali odpowiedzialnych za magazynowanie, mieszanie i produkcję asfaltów. To także specjalistyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie naszego zespołu. Jakość, rzetelność i obsługa na najwyższym poziomie to wartości, według których realizujemy wszystkie projekty. Dzięki temu budujemy zaufanie naszych klientów na długie lata.

Dbamy o bezpieczeństwo na drogach
Zapewnienie długotrwałej przyczepności i równości podłoża, redukcja hałasu komunikacyjnego i estetyczne ukształtowanie powierzchni komunikacyjnych to priorytety w naszej działalności. Przy współpracy z renomowanymi producentami produktów asfaltowych wspieramy i przyspieszamy rozwój infrastruktury drogowej, przyczyniając się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.

Drogi, które prowadzą do sukcesu – nasze asfalty, Twoje pewne rozwiązanie!

Asfalt jest lepiszczem mieszanek mineralno – asfaltowych, które w przeważającej części wykorzystywane są w budownictwie drogowym do budowy i remontów dróg, tworząc sieć połączeń drogowych w krajach uprzemysłowionych. Dobrze rozbudowana i utrzymana sieć drogowa jest warunkiem koniecznym dla funkcjonowania gospodarki, a co za tym idzie utrzymania standardu życia i rozwoju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, SOLUMUS posiada w swojej ofercie pełną gamę produktów asfaltowych takich jak:

  • asfalty drogowe 35/50, 50/70, 70/100, 100/150, 160/220
  • polimerowe asfalty modyfikowane (PMB) 25/55-60, 45/80-55, 45/80-65, 65/105-60
  • asfalty wysokomodyfikowane (HIMA) 25/55-80, 45/80-80, 65/105-80

Wszystkie powyższe produkty asfaltowe produkowane są zgodnie z polskimi i europejskimi normami jakościowymi EN.

Po pierwsze bezpieczeństwo - BHP

Po pierwsze bezpieczeństwo to zasada, która jest naszym DNA wyniesionym z korporacji, w których zdobywaliśmy nasze doświadczenie, dlatego chcemy się jej trzymać tak mocno, jak drogi trzymają się samochody, jeżdżące po nawierzchniach mineralno - asfaltowych wbudowanych na dostarczonym przez Solumus lepiszczu asfaltowym! Chcemy, żeby każdy Klient był maksymalnie zadowolony z oferowanych przez Nas produktów.

Bezpieczeństwo jest dla nas w 100% kluczowe, dlatego bezpieczny załadunek, transport i rozładunek produktów asfaltowych odbywa się zgodnie z zasadami BHP. W ten sposób minimalizujemy ryzyko dbając o ochronę ludzi i środowiska naturalnego. Jak wynika z dotychczasowych raportów ponad 50% wypadków i zdarzeń mających związek z produktami asfaltowymi wydarzyła się podczas jego dostawy i rozładunku.

Asfalt jest ładowany w temperaturze 175~185°C, a dostawy jego odbywają się specjalistycznymi transportem – autocysternami (ADR).

W związku z tym w szczególności zalecamy w czasie pracy z produktami asfaltowymi stosowanie przez pracowników środków ochrony osobistej (Personal Protective Equipment):

Kasku z przesłoną twarzy i okularami zapewniającymi pełną ochronę twarzy

Kasku z fartuchem szyjnym do ochrony karku

Kombinezonu z dodatkowymi elementami odblaskowymi

Termoodpornych długich rękawic ochronnych

Jednoczęściowego kombinezonu ochronnego z długimi rękawami i nogawkami spodni nasuniętymi na buty

Obuwia ochronnego do łydki

Zespół sprzedaży produktów asfaltowych

Zamów Asfalt
798 12 13 14

Dokumenty - produkty asfaltowe

Formularz zgody e-faktury
możesz pobrać dokument
Formularz zamówienia dostawy produktów asfaltowych
możesz pobrać dokument
Ogólne Warunki Sprzedaży (OWS)
możesz pobrać dokument
Procedura Reklamacyjna
możesz pobrać dokument
Zamówienie próbek asfaltu
możesz pobrać dokument
BHP – Bezpieczeństwo pracy z asfaltami
możesz pobrać dokument
BHP – Transport materiałów niebezpiecznych ADR
możesz pobrać dokument
BHP – Oparzenia asfaltem
możesz pobrać dokument
* pola obowiązkowe
Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie.
Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość ponownie!

Zapytaj nas jak zrealizujemy Twoje potrzeby?

Masz pytanie?
+48 798 12 13 14
Napisz do nas:
bitumen@solumus.pl
Adres
ul. Otolińska 27C, 09-407 Płock
Biuro handlu asfaltami
ul. Zacisze 5A lok. 101, 65-775 Zielona Góra
Zamów Asfalt
798 12 13 14

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paliwową

Nasi Handlowcy odpowiedzą na wszystkie pytania i przeprowadzą przez proces pierwszej transakcji.
Paliwa płynne