12 lat doświadczenia

Kariera

Skoro czytasz ten tekst to już 50% sukcesu, Twojego i Naszego!

Zapraszamy do Zespołu Solumus.

Opieka Medyczna

Współpracujemy z Grupą Enel-Med i Medicover, oferujemy szeroki pakiet medyczny.

Multisport

Lubisz dbać o formę, pakiet multisport zapewni mnóstwo potu, łez i efektów!

Szkolenia

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, uczymy i szkolimy. Ta inwestycja zawsze się zwraca.

Czym się zajmujemy

Jesteśmy niezależnym importerem paliw, działamy w kraju i na rynku międzynarodowym. Zaopatrujemy lokalnych hurtowników, ale współpracujemy także z międzynarodowymi koncernami paliwowymi. Produkty z naszej oferty można odebrać w bazach paliw rozlokowanych w całej Polsce. Stawiamy na elastyczność i nowoczesne rozwiązania aby zapewnić naszym Klientem najwyższą jakość obsługi.

Szukasz ciekawych wyzwań? Pracy zespołowej? Inspiracji do działania i rozwoju? Jesteś w dobrym miejscu, Solumus stawia na kreatywność, zaangażowanie i brak ograniczeń, ale przede wszystkim musisz chcieć… Jeżeli w barierach widzisz szanse zapoznaj się z naszymi ofertami pracy lub po prostu napisz, co Cię inspiruje może zostaniesz częścią naszego Zespołu.

Obecnie zapraszamy do współpracy

Ciekawych świata, inspirujących ludzi, którzy chcą podzielić się z nami swoim doświadczeniem lub tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Zapraszamy!

Obecnie nie rekrutujemy

Na ten moment mamy cały team skompletowany:) Możesz obserwować nas na LinkedIn, jak pojawią się nowe możliwości, na pewno damy znać!

zobacz ofertę

Informacje z życia firmy

logo Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Gospodarczo

z Ukrainą

Jesteśmy członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, częścią platformy do wymiany doświadczeń i szukania inspiracji w kontaktach z biznesem ukraińskim.

zdjęcie wagonu kolejowego do transportu paliwa

Wagony kolejowe

już w Solumus

Podpisaliśmy umowę dzierżawy wagonów, już można je zobaczyć na szlakach kolejowych. Pozwoli to naszej firmie w jeszcze lepszym stopniu zadbać o logistykę sprzedawanych produktów.

logo Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Gospodarczo

z Ukrainą

Jesteśmy członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, częścią platformy do wymiany doświadczeń i szukania inspiracji w kontaktach z biznesem ukraińskim.

fragment mapy z zaznaczoną siedzibą firmy Solumus

Zmiana

siedziby

Zmieniliśmy siedzibę, znajdziesz nas w Płocku przy ul. Otolińskiej 27C.