12 lat doświadczenia

Kariera

Skoro czytasz ten tekst to już 50% sukcesu, Twojego i Naszego!

Zapraszamy do Zespołu Solumus.

Opieka Medyczna

Współpracujemy z Grupą Enel-Med i Medicover, oferujemy szeroki pakiet medyczny.

Multisport

Lubisz dbać o formę, pakiet multisport zapewni mnóstwo potu, łez i efektów!

Szkolenia

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, uczymy i szkolimy. Ta inwestycja zawsze się zwraca.

Czym się zajmujemy

Jesteśmy niezależnym importerem paliw, działamy w kraju i na rynku międzynarodowym. Zaopatrujemy lokalnych hurtowników, ale współpracujemy także z międzynarodowymi koncernami paliwowymi. Produkty z naszej oferty można odebrać w bazach paliw rozlokowanych w całej Polsce. Stawiamy na elastyczność i nowoczesne rozwiązania aby zapewnić naszym Klientem najwyższą jakość obsługi.

Szukasz ciekawych wyzwań? Pracy zespołowej? Inspiracji do działania i rozwoju? Jesteś w dobrym miejscu, Solumus stawia na kreatywność, zaangażowanie i brak ograniczeń, ale przede wszystkim musisz chcieć… Jeżeli w barierach widzisz szanse zapoznaj się z naszymi ofertami pracy lub po prostu napisz, co Cię inspiruje może zostaniesz częścią naszego Zespołu.

Zapraszamy do współpracy

Ciekawych świata, inspirujących ludzi, którzy chcą podzielić się z nami swoim doświadczeniem lub tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Zapraszamy!

Informacje z życia firmy

logo Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Gospodarczo

z Ukrainą

Jesteśmy członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, częścią platformy do wymiany doświadczeń i szukania inspiracji w kontaktach z biznesem ukraińskim.

Solumus Handel hurtowy import morski

Kolejny rozdział Grupy Solumus -

import morski

W trzynastym roku działalności naszej spółki otwieramy kolejny rozdział. Dnia 24.05.2024 zawinął do portu w Gdyni tankowiec M/T Torm Strong, który dostarczył 5,5 tys. ton oleju napędowego ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w ramach wspólnego zakupu z BP Europa oddział w Polsce.

Handel Hurt Asfalty Solumus

Zapoznaj się z naszą ofertą

sprzedaży Asfaltów

W zakładce Oferta/Asfalty możesz zapoznać się ze szczegółami naszej oferty sprzedaży Asfaltów. Znajdziesz tam ciekawostki, przydatne informacje oraz kontakt do naszych Specjalistów.

Asfalty Bitumen Handel Hurtowy

Grupa Solumus rozpoczyna

handel produktami asfaltowymi

SOLUMUS rozpoczyna od 2 października 2023 roku nową działalność handlową ukierunkowaną na sprzedaż i marketing produktów i komponentów asfaltowych.

zdjęcie wagonu kolejowego do transportu paliwa

Wagony kolejowe

już w Solumus

Podpisaliśmy umowę dzierżawy wagonów, już można je zobaczyć na szlakach kolejowych. Pozwoli to naszej firmie w jeszcze lepszym stopniu zadbać o logistykę sprzedawanych produktów.

logo Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Gospodarczo

z Ukrainą

Jesteśmy członkiem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, częścią platformy do wymiany doświadczeń i szukania inspiracji w kontaktach z biznesem ukraińskim.

fragment mapy z zaznaczoną siedzibą firmy Solumus

Zmiana

siedziby

Zmieniliśmy siedzibę, znajdziesz nas w Płocku przy ul. Otolińskiej 27C.