Ponad dekada doświadczenia

Paliwa lotnicze

Współpraca z PUMA Energy

SOLUMUS oferuje najwyższej jakości paliwa płynne, biopaliwo B100, oraz biokomponenty pochodzące od czołowych producentów w Polsce oraz w Europie. Naszą jakość usług oraz profesjonalne zaangażowanie zostało docenione przez największego europejskiego producenta paliwa lotniczego do silników tłokowych – PUMA Energy. Tym samym Spółka SOLUMUS stała się bezpośrednim importerem Avgas 100 LL.

Ta specjalistyczna benzyna lotnicza została zaprojektowana z myślą o spełnieniu rygorystycznych wymagań przemysłu lotniczego. Samoloty z silnikiem tłokowym polegają na wysokiej jakości Avgas 100 LL, aby zapewnić niezawodne i bezpieczne operacje. Ta wyjątkowa mieszanka jest produkowana w stosunkowo niewielkich ilościach przez kilka zakładów na całym świecie w tym również w rafinerii zlokalizowanej w Paldiski – Estonia, skąd pochodził będzie produkt.

Oferta skierowana jest do aeroklubów i organizacji lotniczych General Aviation zlokalizowanych w Polsce.

Zespół tworzą doświadczeni handlowcy z partnerskim nastawieniem do Klientów. Gwarantuje to elastyczne warunki współpracy, atrakcyjne ceny i optymalne terminy realizacji zamówień.

Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego Partnera Puma Energy - kliknij tutaj

* pola obowiązkowe
Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana poprawnie.
Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj wysłać wiadomość ponownie!

Zapytaj nas jak zrealizujemy Twoje potrzeby?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą paliwową

Nasi Handlowcy odpowiedzą na wszystkie pytania i przeprowadzą przez proces pierwszej transakcji.
Paliwa płynne